KVIEČIAME REGISTRUOTIS !!!

TEL: +370 624 06 782 

Tapyba

Tapybos užsiėmimuose turėsime galimybę ugdyti kūrybinį mąstymą, bendravimo įgūdžius, bei lavinti smulkiąją motoriką.

Tapyba ant vandens (Ebru)

Tapyba ant vandens yra ypatinga dėmesio koncentravimo, minčių nuraminimo, vidinio kūrybinio potencialo atskleidimo terapija. Tapybos ant vandens būdu gaunamų paveikslų kūrimas labai teigiamai įtakoją savijautą. Vaikai greičiau pradeda atsiskleisti, pasitikėti pedagogu ir aplinkiniais.

Muilo gamyba

Pasigaminsime nuostabiai kvepiančius įvairiausių formų, spalvų rankų darbo muiliukus. Nuostabi dovanėlė artėjant jaukioms mūsų šventėms. 

Kūrybinės dirbtuvės

Susipažinsime su floristikos, skrebinimo, kvilingo, juvelyrikos technikomis.

Floristika

Susipažinsime su įvairiomis floristikos technikomis, kursime ir gaminsime darbelius, kurie nuostabiai papuoš mūsų aplinką.

Vilnos vėlimas

Tai puiki galimybė susipažinti su vilnos pluoštu iš arčiau, išbandyti įvairias vėlimo technologijas. Susikurti ir pasigaminti unikalų darbelį, kuris puoštų ir šildytų šaltą dieną.

Odos menas

Meno dirbiniai iš natūralios odos - nuostabūs vienetiniai darbeliai ne tik papuoš, bet ir suteiks daug gerų emocijų kuriant juos bei išbandant įvairias gamybos technikas.

Medžiagų dažymas

Tai puiki galimybė išbandyti ir pasigaminti savo rankų darbo šalikėlius, papuošti norimą rubelį spalvomis ir raštais.

Aš - būsimas pirmokas

Vaikai žais ugdomuosius žaidimus, atliks logines pratybas, mokysis įveikti sunkumus dalyvaudami tarptautinėje programoje "Zipio draugai".

Informacija ruošiama...